FlashMT2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Totul despre FlashMT2
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 AKUMA NO CE SA FAC!!!?

In jos 
AutorMesaj
ERIK

ERIK


Mesaje : 6
Data de înscriere : 18/01/2010
Localizare : TG-MURES

AKUMA NO CE SA FAC!!!? Empty
MesajSubiect: AKUMA NO CE SA FAC!!!?   AKUMA NO CE SA FAC!!!? Icon_minitime1Lun Ian 18, 2010 11:21 pm

MA SA VA ZIC SINCER afro VA inteleg ca nu puteti face serverul ca doara no ii foarte greu de facut un joc (dupa parerea mea) lol! dar sper sa mai rezist o seara in pustietate fara a juca un metin super fain ca acesta din cate am auzit de la (RAUL 100)...... Wink Wink Dar cand va incepe serverul non-stop atuncea inseamna ca va venii raiul pe pamant.Sa va spun cinstit ca io cand voi fii DEAD What a Face voi vrea sa merg in rai, si sper ca si voi pt. ca acolo este un loc foarte minunat.........Dar akuma sa lasam prostiile si sa trecem la treburi serioase----> SUNT UN BAIAT DE STRADA SI STAU PE O BALUSTRADA DE PE MARGINE DE AUTOSTRADA<---- Auziti dar stiti ce inseamna EMO????????...............ei bine inseamna Eu Ma Omor Very Happy Very Happy Very Happy Razz Whit love Erik de la tg-mures EXCLUSIV on Flashmt2.ro;)
Sus In jos
 
AKUMA NO CE SA FAC!!!?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FlashMT2 :: Server Info-
Mergi direct la: