FlashMT2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Totul despre FlashMT2
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Hamachi ajutor

In jos 
+2
secret
GM Sacred
6 participanți
AutorMesaj
GM Sacred
Admin



Mesaje : 8
Data de înscriere : 12/01/2010

Hamachi ajutor Empty
MesajSubiect: Hamachi ajutor   Hamachi ajutor Icon_minitime1Vin Ian 15, 2010 8:55 pm

Acest program cu numele de Hamachi este indispensabil pentru acest server.
1.Descarcati Hamachi http://hamachi.en.softonic.com/download#pathbar
2.Dupa ce il descarcati si il instalati o sa va apara o casuta in care trb sa va puneti un nume.
3.Dupa acea dati click pe Join an existing network si va logat icu urmatoarele date:
FlasMT2 : daca avare full puteti incerca pe :
FlasMT2-1
FlasMT2-2
FlasMT2-3
FlasMT2-4
FlasMT2-5
Daca va apare full 1 incercati pe alt doilea si asa mai departe.
Dupa ce va logati puteti sa intrati in joc.
Sus In jos
https://flashmt2.all-up.com
secret




Mesaje : 6
Data de înscriere : 16/01/2010

Hamachi ajutor Empty
MesajSubiect: Re: Hamachi ajutor   Hamachi ajutor Icon_minitime1Sam Ian 16, 2010 6:06 pm

cei care nu stiu parola e 12345 pt ca GM a uitat so scrie Very Happy
Sus In jos
secret




Mesaje : 6
Data de înscriere : 16/01/2010

Hamachi ajutor Empty
MesajSubiect: Re: Hamachi ajutor   Hamachi ajutor Icon_minitime1Sam Ian 16, 2010 6:21 pm

GM Sacred joku este inventat de tn sau tu ai ajutat?sau esti doar un player(dak ai ajutat sau e sv tau te rog baga id de mess inegalabilul92@yahoo.com, pt a ma ajuta si pe mn la sv dak vrei iti dau 5euro pe orange sau 4euro pe vodafone sau 6 pe cosmote)este valabil pt toti ce stiu sa faca sv
Sus In jos
NeverSayDie

NeverSayDie


Mesaje : 22
Data de înscriere : 13/01/2010
Varsta : 30
Localizare : Vaslui

Hamachi ajutor Empty
MesajSubiect: Re: Hamachi ajutor   Hamachi ajutor Icon_minitime1Dum Ian 17, 2010 4:31 pm

secret a scris:
GM Sacred joku este inventat de tn sau tu ai ajutat?sau esti doar un player(dak ai ajutat sau e sv tau te rog baga id de mess inegalabilul92@yahoo.com, pt a ma ajuta si pe mn la sv dak vrei iti dau 5euro pe orange sau 4euro pe vodafone sau 6 pe cosmote)este valabil pt toti ce stiu sa faca sv

Ca sa iti faci un server privat trebuie sa ai ceva euro (si cand ma refer la euro nu ma refer la cateva sute) si un PC foarte bun (4 giga rami daca ai e bine daca nu las'o balta)

Si oricum nu cred ca lui Sacred ii convine 6 euro Smile
Si dupa cum scrii tu nu stiu ce server vei putea obtine

Oricum bafta cu "serverul" Smile
Sus In jos
mancaipula




Mesaje : 6
Data de înscriere : 18/01/2010

Hamachi ajutor Empty
MesajSubiect: Re: Hamachi ajutor   Hamachi ajutor Icon_minitime1Mar Ian 19, 2010 9:47 am

Am selectat join an existing network si am incercat toate optiunile..."FlasMT2-1 ..... " toate imi apar full.
Sus In jos
NeverSayDie

NeverSayDie


Mesaje : 22
Data de înscriere : 13/01/2010
Varsta : 30
Localizare : Vaslui

Hamachi ajutor Empty
MesajSubiect: Re: Hamachi ajutor   Hamachi ajutor Icon_minitime1Mar Ian 19, 2010 11:54 pm

FlasMT2-1 si FlasMT2-2 sunt mereu full

Te sfatuiesc sa incerci FlasMT2-3 eu pe asta stau si nu e niciodata full..Si oricum sunt 5 CH-uri asa ca ai de unde alege si poti prinde loc ^^
Sus In jos
vlad48daleu




Mesaje : 2
Data de înscriere : 22/10/2010

Hamachi ajutor Empty
MesajSubiect: nu merge parola haideti fratilor ajutatima   Hamachi ajutor Icon_minitime1Vin Oct 22, 2010 2:03 pm

secret dute frate macar javascript:emoticonp('Evil or Very Mad')dak nu stii parola taci din gura sau dak o stii posteazo pe aia corecta ce dumnezeujavascript:emoticonp('Evil or Very Mad')javascript:emoticonp('Evil or Very Mad')
Sus In jos
Eduardr




Mesaje : 2
Data de înscriere : 17/11/2014

Hamachi ajutor Empty
MesajSubiect: Hello   Hamachi ajutor Icon_minitime1Lun Noi 17, 2014 2:41 am

Hello there guys,

I just came across this little hack: www . Facebook . com / clashofclanshackgemfree2014

Give it a try!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hamachi ajutor Empty
MesajSubiect: Re: Hamachi ajutor   Hamachi ajutor Icon_minitime1

Sus In jos
 
Hamachi ajutor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» AJUTOR xD !!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FlashMT2 :: Server Info-
Mergi direct la: