FlashMT2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Totul despre FlashMT2
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 porblema poate ma ajuti tu

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
secret




Mesaje : 6
Data de înscriere : 16/01/2010

porblema poate ma ajuti tu Empty
MesajSubiect: porblema poate ma ajuti tu   porblema poate ma ajuti tu Icon_minitime1Sam Ian 16, 2010 6:14 pm

Admine mie nu imi merg in general siturile astea cu cifre cum ar fi situ tau de regester mie imi merg cele de genu www.metin2.ro cele de genu 5.123.413.213 nu imi merg(situ e inventat de mn nu exista...cred)te rog admine baga ID inegalabilul92@yahoo.com poate imi faci tu cont sau nustiu eu sunt un jucator care dak vad ca sv e misto jok foarte mult si respect regulile si la fel si playeri
Sus In jos
NeverSayDie

NeverSayDie


Mesaje : 22
Data de înscriere : 13/01/2010
Varsta : 30
Localizare : Vaslui

porblema poate ma ajuti tu Empty
MesajSubiect: Re: porblema poate ma ajuti tu   porblema poate ma ajuti tu Icon_minitime1Dum Ian 17, 2010 4:24 pm

secret a scris:
Admine mie nu imi merg in general siturile astea cu cifre cum ar fi situ tau de regester mie imi merg cele de genu www.metin2.ro cele de genu 5.123.413.213 nu imi merg(situ e inventat de mn nu exista...cred)te rog admine baga ID inegalabilul92@yahoo.com poate imi faci tu cont sau nustiu eu sunt un jucator care dak vad ca sv e misto jok foarte mult si respect regulile si la fel si playeri

1.GM nu o sa iti faca cont (asteapta pana o sa puna un site care o sa mearga)
2.Regulile trebuiesc oricum respectate altfel vei primi avertisment si la mai multe avertismente bann pe forum (asta din cate tin eu minte din regulament)
3.Te'as sfatui sa lasi la o parte Messenger-ul Smile

Have Fun !! ^^
Sus In jos
 
porblema poate ma ajuti tu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ma ajuti si pe mine
» asa ceva frate nu se poate

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FlashMT2 :: Server Info-
Mergi direct la: